10 Навиків, що Привертають Увагу Роботодавців

Рекрутингові послуги
10 Навиків, що Привертають Увагу Роботодавців

Разом із закінченням пандемії світ адаптувався до змін на ринку працевлаштування. Так само як і до пандемії різні фактори впливали на встановлення вимог ринку для потенційних працівників. Не будемо заглядати дальше власного носу і пророкувати, що вимагатиметься за п’ять років, та зупинимось на тому, що маємо зараз, та перелічимо десять найважливіших навиків від компанії All day hiRe, котрі привертають увагу роботодавців в 2021 році.

1. Жага до інформації.

Паливом для будь-якої компанії є орієнтація працівників у тенденціях сьогодення. Ті організації, що нехтують цим, ризикують залишитись позаду своїх конкурентів. Ось чому зараз високо цінуються працівники, що маються жагу поглинати інформацію, таким чином трансформувати цей потенціал у користь бізнесу.

2. Раціональне мислення.

Неможливо зіткнутись з браком інформації в наш час, і люди, що здатні відсіяти потік пропаганди, вигадок чи дезінформації і добратись до інформації, що несе користь, неодмінно принесуть вигоду компанії.

3. Кмітливість в технологіях.

Хочеш цього чи ні, але технічні навички завжди потрібні при наборі у компанію. Але саме вміння вчасно освоїти новітні та ефективні технології є ключем успішної кар’єри. Без цього вміння, навіть з докторським ступенем Ви можете залишатись на одному місці роками.

4. Еластичність.

Сьогодні працює те, що не працювало вчора, а завтра не працюватиме те що працює сьогодні. Побудуйте в собі еластичність до вивчення нових технологій та прокладайте таким чином шлях до нових ідей, що вирішать старі проблеми.

5. Творчі здібності.

Попри те що “до нас все придумано”, розвивайте у собі творчі здібності вони допомагають вирішити задачі про які в google ще не написано. Людська креативність є фактором, що дозволяє рухатись вперед, а не просто використовувати заїжджені методи.

6. Співпереживання.

Виражайте свої емоції та зважайте на емоції колег. Вміння переживати за успіх та співчувати за поразку є основою для процвітання або занепаду духу команди.

7. Культурна толерантність.

Практично всі компанії зараз становлять мульти національну спільноту. З Вашого боку вимагається прояв толерантності і вміння працювати з людьми різних національностей. Найкращим проявом буде знання іноземної мови, і як ви вже здогадались англійської.

8. Вміння управляти.

Не бійтесь проявити себе, показ лідерських якостей та вміння управляти привертає увагу в першу чергу, навіть якщо Ви пробуєте свої сили на позицію звичайного працівника в колектив, це робить Вас потенційним кандидатом на керівні посади.

9. Вміння вчитись на своїх помилках.

Не бійтесь визнавати свої помилки, це свідчить про те що Ви здатні на них навчатись, та вдосконалюватись, також розвиває тебе в бік допитливості, а допитливість є прямою дорогою до освоєння нових знань.

10. Співпраця.

Вміння залучати колег для досягнення своїх цілей так і можливість допомогти досягненню поставлених цілей Вашими колегами, розглядається як чинник для довгострокової співпраці між Вами та компанією.

Прокрути вниз
Вгору